Trezeguet: Zapomnijmy o tym meczu

Swego czasu duet Del Piero – Trezeguet (Francuz na zdjęciu) oznaczał bramkę niemal w każdym meczu i cuda w polu karnym przeciwnika. Dzisiaj żadnemu ze wspomnianej dwójki ta sztuka nie wyszła, co więcej, Trezegol wciąż szuka optymalnej formy po kontuzji, jaką leczył.

Po meczu Francuz przyznał: “Cieszę się, że mogłem zagrać w dzisiejszym meczu, niestety przegraliśmy. Nie udało nam się utrzymać czwartego miejsca w tabeli, musimy jednak myśleć pozytywnie i już z Fiorentiną walczyć o to, by je odzyskać“. Analizując dzisiejszy mecz, powiedział: “Pierwszą połowę w naszym wykonaniu pewnie aż chciało się oglądać, niestety w drugiej byliśmy już bardzo zmęczeni. Zbieramy żniwo gry co kilka dni. Szkoda przegranej, ale jedziemy dalej. Trzeba przyznać, że w ofensywie nie zdziałaliśmy praktycznie nic, nie wychodziło nam ostatnie podanie, nie mówiąc o jakimś wykończeniu akcji. Musimy zrobić wszystko, żeby zapomnieć o tym meczu i wrócić do zwycięstw, począwszy od sobotniego meczu z Violą“.