Kibice z wiadomością dla Bianconerich

Przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu z Sampdorią kibice Juventusu dali o sobie znać po raz kolejny. W Genui pojawiła się bowiem grupa 1500 tifosich, którzy doping rozpoczęli jeszcze poza stadionem.

Kibice Starej Damy mieli do przekazania ważną wiadomość szefostwu klubu, dlatego też na trasie, którą miał jechać pod stadion autokar z piłkarzami i włodarzami Juve, rozwiesili spory transparent z hasłem: “Szefowie klubu! Zac! Piłkarze! Big Ben wybił waszą ostatnią godzinę!” Podpisali się rzecz jasna pod tym ultrasi Bianconerich.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
61 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
61
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: