Benitez zredukował sztab techniczny

By uniknąć potencjalnych problemów z kontraktem z Juventusem, Rafa Benitez (na zdjęciu) zdecydował podobno o zredukowaniu składu swojego sztabu technicznego z 12-stu do 6-ciu osób.

Obecnie adwokaci Juventusu pracują razem ze sztabem Beniteza nad umową z turyńskim klubem. Aktualnie kontrakt Hiszpana wiąże go z angielskim klubem do roku 2014. Rafa zarabia 4,5 miliona euro za sezon, takie same zarobki gwarantuje mu Juventus. Liverpool miałby otrzymać dodatkowo pewne odszkodowanie – choć mniejsze, niż zakładano początkowo – za wcześniejsze zerwanie kontraktu.

Sam Benitez z kolei wybrał 6-ciu spośród 12-stu współpracowników, z którymi miałby przeprowadzić się do Turynu. Tym samym Juventus mógłby wydać mniej pieniędzy na wypłaty dla sztabu technicznego. W jego skład mieliby wejść również i Włosi, między innymi Mauro Pederzoli, Antonio Pintus czy Amedeo Carboni.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
69
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: