Iaquinta zadowolony po meczu z Bari

Po meczu z Bari wypowiedział się Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu), który strzelił dzisiejszego popołudnia dwie bramki. Nietrudno zgadnąć, że Włoch jest bardzo zadowolony ze zwycięstwa drużyny oraz swojego osiągnięcia.

Jestem zadowolony, zwłaszcza z powodu zwycięstwa Juve w tak trudnym momencie” – powiedział Vincenzo. “Jestem też zadowolony ze swojego występu, ponieważ było mi bardzo trudno do tej pory – nie grałem przez pięć miesięcy, ale chyba w końcu dochodzę do siebie” – dodał. Na koniec powiedział jeszcze: “Sezon rozpoczęliśmy bardzo dobrze, ale potem doznałem kontuzji. Zaczęliśmy grać kiepsko, teraz musimy myśleć o tych trzech ostatnich meczach. Naszym celem jest 9 punktów. Nadal mamy nadzieję na czwarte miejsce w tabeli. Musimy zakończyć ten sezon w najlepszy możliwy sposób. Potem zaczniemy myśleć już o następnym…

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: