Zaccheroni o meczu i Del Piero

Alberto Zaccheroni (na zdjęciu) stwierdził po zakończeniu dzisiejszego spotkania, że Juventus znów jest w formie. Skoro tak, nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć… chyba?

Zwycięstwo 3:0 pozwala jeszcze mieć nadzieję na awans do Champions League, choć wielu już na to nie liczy i nastawia się raczej na Ligę Europejską. “Jestem naprawdę zadowolony z osiągniętego dzisiaj wyniku. Juventus znacząco poprawił się pod względem fizycznym i myślę, że było to widać dzisiaj zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczu” – stwierdził Zaccheroni. “Ładnie przycisnęliśmy Bari, zamykając grę na ich połowie przez niemal całe spotkanie“.

Następnie dodał jeszcze: “Spodziewałem się podobnej postawy, co w zeszły piątek w meczu z Interem i nie zawiodłem się“. Anulowana bramka Vincenzo Iaquinty? “Wydaje mi się, że to sędzia główny bezpośrednio ocenił całą sytuację i podjął taką a nie inną decyzję“. Spięcie z Alessandro Del Piero? “Nie ma tu o czym dyskutować, między dwoma osobami na poziomie wszystko jest do rozwiązania. Byliśmy daleko i po prostu krzyczeliśmy na siebie, bo inaczej jeden drugiego by nie usłyszał. Wszystko jest jednak na swoim miejscu“. Sekwencję zdjęć ukazujących starcie Del Piero z Zaccheronim można obejrzeć tutaj.

Zdaniem Zaccheroniego Brazylijczyk Diego jest u boku Vincenzo Iaquinty zupełnie innym zawodnikiem. “Kilka razy już powtarzałem, że kiedy gra Iaquinta, Diego gra również zupełnie inaczej. Dzisiaj postawa obu potwierdziła, że mam rację” – powiedział trener Juve. “Mam nadzieję, że forma, którą obecnie ma zespół, będzie już tylko lepsza. Chcemy pokazać, że przechodzimy naprawdę dobre chwile“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: