Criscito: Chciałbym wrócić do Juventusu

Domenico Criscito (na zdjęciu), reprezentujący obecnie barwy Genoi, przyznał w wywiadzie udzielonym w trakcie czatu zorganizowanego przez dziennikarzy La Gazzetta dello Sport, że chciałby wrócić do Juventusu. Czy jednak będzie miał taką szansę?

Criscito stwierdził: “Właścicielami mojej karty zawodniczej są szefowie Genoi i Juventusu. To w ich gestii więc leży decyzja co do tego, gdzie mam grać. Osobiście bardzo chciałbym wrócić do Turynu i pokazać, ile jestem wart“. Następnie dodał: “Tak kiepskiego sezonu w wykonaniu Juve chyba nikt się nie spodziewał. Myślę jednak, że Bianconeri szybko wrócą do optymalnej formy. Ja w Genui czuję się dobrze, dlatego nie zamierzam narzekać, jeśli tu zostanę. Milan i Inter? Byłoby miło, ale powtarzam: jest mi tu dobrze, a ważne słowo w mojej sprawie ma też Juventus. Jeśli miałbym wybierać w klubach zagranicznych, postawiłbym na Barcelonę albo Real Madryt“.

www.tuttojuve.com
www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
37
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: