Del Piero w programie Chiambretti Night

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) wziął udział w programie Chiambretti Night, emitowanym na kanale Italia 1. Alex odpowiadał na pytania dotyczące klubu, jego przeszłości oraz swojej przyszłości.

Jedno z pytań dotyczyło czasów, kiedy dyrektorem generalnym Juventusu był Luciano Moggi. “Lata, kiedy był z nami Luciano, były wprost cudowne” – odpowiedział kapitan Starej Damy. “Nieczęsto mam teraz okazję się z nim widzieć, ale nasze relacje zawsze będą swego rodzaju wyjątkowe – z uwagi na lata pięknych zwycięstw i wspólnych porażek, bez względu na sprawy sądowe“. Następnie dodał: “Wiem, że zdobyłem z Juve siedem tytułów mistrzowskich, a nie pięć, jak co poniektórzy próbują nam wmówić. Wiem też, że zdobyliśmy je na boisku, ciężką pracą“.

Zapytany z kolei o Rafaela Beniteza, łączonego z Juve, Del Piero przyznał szczerze: “Wszyscy śledzimy informacje dotyczące Beniteza i czekamy na rozwój sytuacji“. Na koniec dodał, zapytany o swoją przyszłość w klubie: “Chciałbym zakończyć w Juventusie swoją karierę piłkarską“.

Kilkanaście zdjęć ze studia można obejrzeć tutaj.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: