Moggi o mianowaniu A. Agnellego

Luciano Moggi (na zdjęciu) stwierdził, że Juventus zrobił wyśmienity manewr, pozwalając, by Andrea Agnelli został prezydentem klubu. Były dyrektor generalny Bianconerich już w przeszłości zaznaczał wielokrotnie, że to jedyna słuszna decyzja, jaką może podjąć turyński klub.

W udzielonym telefonicznie wywiadzie Moggi przyznał: “Mianowanie Agnellego prezydentem Juventusu to najlepsze, co można było zrobić. Andrea zna się na piłce i doskonale wie, jak utrzymywać świetne relacje z piłkarzami“. Następnie dodał, podsumowując już powoli bardzo słaby sezon w wykonaniu Bianconerich: “W tym roku Juventus poniósł porażkę jako klub. Problemem jest to, że w drużynie grają obecnie piłkarze, którzy nie są w stanie udźwignąć odpowiedzialności związanej z tradycjami i historią Juve. Na szczęście gra jeszcze Del Piero. Gdyby nie on, sezon skończyłby się jeszcze gorzej. Gdyby nie Alex, nie byłoby wręcz Juventusu…

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: