Sant’Albano: Juve teraz zainwestuje

W trakcie zgromadzenia EXOR, głównego udziałowca koncernu FIAT, mającego spory wpływ na Juventus, pełniący funkcje administracyjne Carlo Sant’Albano powiedział o inwestycjach, jakie zostaną poczynione w rozwój i wzmocnienia turyńskiego klubu.

Akcjonariuszy interesuje najbardziej wartość i finanse klubu, w związku z czym inwestycje we wzmocnienia drużyny leżą w interesie wszystkich. “Wyniki sportowe osiągane przez Juventus są poniżej oczekiwań” – przyznał Sant’Albano. “Juventus jest obecnie jednak zaangażowany w poważne inwestycje dotyczące swojego środowiska i drużyny, jako że tylko sukcesy sportowe sprawią, iż wartość drużyny i całego klubu wzrosną“. Jest to więc kolejne potwierdzenie – po wywiadzie Elkanna – iż możemy spodziewać się wzmocnień w różnych obszarach działalności Juve. Rzec by można: nareszcie…?

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: