Benitez zapowiada swoje odejście

Rafa Benitez (na zdjęciu) przyznał ostatnio, że prawdopodobnie opuści tego lata Liverpool. Wygląda więc na to, iż Hiszpan faktycznie jest już jedną nogą w Juventusie.

W przeddzień meczu z Chelsea Benitez zdaniem mediów praktycznie przygotował Anglików na swoje odejście. “Jakiś czas temu przedłużyłem kontrakt z klubem i zostałem w Liverpoolu, ponieważ drużyna, z jaką współpracowałem, była bardzo dobra, wydawało się też, że mamy pewne pieniądze do dyspozycji. Niestety, koniec końców wiele rzeczy po prostu uległo zmianie” – powiedział w trakcie konferencji prasowej. “Rozegraliśmy kiepski sezon, mam jednak nadzieję, że w przyszłości drużyna poradzi sobie lepiej. Nie mogę póki co rozmawiać o swojej przyszłości, bo i sam do końca nie jestem pewien tego, co będzie. Wcześniej podjąłem decyzję o pozostaniu w klubie, ale wiele rzeczy się zmieniło. Z tego też powodu wcześniej pożegnałem się z Valencią. Niespełnione obietnice bardzo często zmuszają do pożegnań“.

www.tuttojuve.com
www.leggo.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: