Marchisio: Dziś szkoda straconych punktów

Radość ze strzelonej bramki została przyćmiona przez inne fakty: remis z Catanią, koniec szans na grę w Champions League. Claudio Marchisio (na zdjęciu) skomentował dzisiejszy mecz oraz poczynania Juventusu w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Juventus Channel.

Marchisio powiedział: “Mieliśmy dobre okazje w tym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania. Straciliśmy bramkę zupełnie niezasłużenie. W drugiej odsłonie meczu udało nam się zremisować, potem przeciwnicy dobrze dobrnęli do końca meczu z takim wynikiem“. Następnie dodał: “Przykro mi zwłaszcza z powodu sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy – gdybyśmy mieli kilka punktów więcej, moglibyśmy powalczyć jeszcze z Sampdorią i Palermo o miejsce Champions League. Wystarczy pomyśleć teraz choćby o punktach straconych przed własną publicznością w meczach ze Sieną i Napoli…

Zapytany o Mundial, odpowiedział: “Nie myślę jeszcze póki co o tym. Podobnie jak moi koledzy, dążę do tego, by do końca sezonu dać z siebie wszystko dla Juve“.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: