Spotkanie: Blanc-Agnelli-Sant’Albano

Wczoraj po południu w siedzibie Juventusu w Turynie doszło do spotkania pomiędzy Agnellim, Blankiem (obaj na zdjęciu) i Carlo Sant’Albano, reprezentującym EXOR. Tematem numer jeden prowadzonych dyskusji był Rafa Benitez i alternatywy, jakie ma na tym obszarze turyński klub.

Zarząd Juve chce, by koniec tego tygodnia oznaczał koniec telenoweli “Przyszłość Beniteza”, bez względu na to, czy będzie to oznaczać współpracę Hiszpana z Juventusem, czy nie. Bianconeri chcą podjąć kolejne konkretne kroki w kierunku wzmocnienia sztabu Juve, stąd chcą zwyczajnie wiedzieć, na czym stoją. W przypadku niepowodzenia z Benitezem wraca temat Prandellego, ale też Spallettiego, Allegriego, Capello i Del Neriego – krótko mówiąc: wracamy do punktu wyjścia.

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: