Del Neri po spotkaniu z prezydentem

Dzisiaj rano zgodnie z planem Luigi Del Neri (na zdjęciu) spotkał się z prezydentem Sampdorii, Garrone. Trener Sampy poinformował włodarza klubu z Genui o swoich zamiarach: pożegnaniu z obecnym klubem i przeprowadzce do Juventusu.

Jak podają źródła bliskie otoczeniu Sampdorii, Del Neri wyjaśnił prezydentowi Garrone, że choć wcześniej nie zamierzał opuszczać Genui, “okazja na współpracę z Juventusem pojawiła się dopiero jakieś 10 dni temu, po tym, jak Benitez oficjalnie odrzucił propozycję tego klubu“. To, na co teraz trzeba poczekać, to oficjalny komunikat ze strony Sampdorii, która już szykuje się do nawiązania współpracy z nowym szkoleniowcem, Di Carlo.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
54
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: