Chiellini: Nareszcie ten sezon się skończył

Na swojej stronie internetowej obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini (na zdjęciu), nie kryje zadowolenia z faktu, iż fatalny sezon w wykonaniu Bianconerich dobiegł już końca. “Nareszcie jest już za nami!” – pisze defensor Starej Damy.

Nie tylko kibice odetchnęli z ulgą po ostatnim gwizdku sędziego prowadzącego mecz Milanu z Juventusem, którego wynik dobrze ilustrował cały sezon w wykonaniu Bianconerich. “Nareszcie ten sezon się skończył” – napisał Giorgio. “Mecz z Milanem niestety w pewien sposób obrazuje cały nasz rok pracy. Tak jak już mówiłem wcześniej, teraz musimy jedynie odwrócić kartkę i zapisywać tę zupełnie czystą już w inny sposób. W ciągu najbliższych dni postaram się nieco podładować moje baterie razem z rodziną i przyjaciółmi, by niedługo potem móc rozpocząć przygodę z Mundialem w Południowej Afryce“.

www.giorgiochiellini.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: