Tiago chce zostać w Hiszpanii

Grający na wypożyczeniu w Atletico Madryt Portugalczyk Tiago (na zdjęciu, po lewej) przyznał w wywiadzie udzielonym dziennikarzom A Bola, iż chciałby zostać w Hiszpanii.

Pomocnik Juventusu nie chce wracać do Turynu. “W Hiszpanii jest mi bardzo dobrze” – przyznaje. “Jestem naprawdę szczęśliwy i po prostu uwielbiam tutejszy futbol. Wszystko jest tu bardzo wyjątkowe. Nie rozpaczałbym, gdybym miał kolejne pół roku rozegrać właśnie tutaj“. Tymczasem Portugalczyk jest związany ważnym kontraktem z Juve – obowiązującym jeszcze przez dwa lata. “Zobaczymy, co będzie. To już nie zależy ode mnie. Wiem, że Atletico i Juventus dogadują szczegóły, ja muszę po prostu czekać na wieści. Zobaczymy, jaką decyzję podejmą“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
41
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: