Del Neri: Odbudujemy wielkie Juve!

Nowy trener Juventusu, Luigi Del Neri (na zdjęciu), wziął dzisiaj udział w swojej pierwszej konferencji prasowej w roli szkoleniowca Bianconerich. Włoch zapowiada, iż zamierza przyłożyć się do pracy w Juve i przywrócić turyńskiemu klubowi dawną świetność.

Del Neri zapewnił: “Mamy ogromną chęć i potrzebną energię do tego, by dać temu klubowi to, czym dysponujemy – maksymalne zaangażowanie i profesjonalizm, z jakim podejdziemy do swojego zadania“. Następnie dodał: “Chcemy stworzyć drużynę, która w końcu będzie mogła sprawić wiele radości i satysfakcji swoim kibicom. Wierzę, że klub postawił już w zeszłym sezonie na grupę, która jest w stanie wygrywać. My uczynimy ją jednak jeszcze lepszą, by prezentowała się świetnie na boisku, ale i poza nim – w różnych innych sytuacjach i okolicznościach“.

Były trener Sampdorii przyznał szczerze, że z entuzjazmem zareagował na propozycję współpracy ze strony Bianconerich. “Kiedy proszą cię, żebyś poprowadził drużynę Juventusu, nie przechodzisz obok tego obojętnie. Mogę śmiało powiedzieć, że to najważniejsze wydarzenie w całej mojej karierze. Poprzednie potyczki wygrałem. Teraz chcę odbudować mentalność Juventusu, tę, którą każdy widział w tym klubie przez lata – tę, która pozwoli drużynie odnaleźć znów pomysł na grę i pozytywne myślenie. Mój pomysł na Juventus? Odbudować właściwe poczucie tożsamości i utrzymywać je na wysokim poziomie“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: