Jutro o 9:00 Juve leci do USA

To ostatnie godziny przed wylotem Bianconerich do USA. Jutro rano – o godzinie 9:00 – piłkarze Juventusu oraz zawodnicy wypożyczeni z innych drużyn na czas zaplanowanego tournee, odlecą do Nowego Jorku z lotniska Caselle w Turynie.

Dzisiaj po południu w Vinovo odbył się ostatni trening przed tournee. Alberto Zaccheroni (na zdjęciu, po prawej), który po powrocie do kraju zakończy swoją przygodę z Juventusem, pracował dzisiaj zarówno z tymi, których znał już dobrze, jak i z kilkoma nowymi zawodnikami, wypożyczonymi na nadchodzące dwa mecze z innych drużyn. Mowa mianowicie o Francesco Baldim i Alessandro Bernardinim – odpowiednio bramkarzu i obrońcy z Livorno, oprócz tego o obrońcy Sieny Goncalo Jardimie Brandao oraz pomocniku Atalanty Simone Padoinie. Ze Sieny wrócił już też Albin Ekdal.

Do Ameryki poleci w sumie 22 piłkarzy. W tournee nie weźmie udziału Nicola Legrottaglie, który choć początkowo był w kadrze na oba mecze, ostatecznie nabawił się jednak kontuzji mięśni, która wykluczyła go z gry na jakieś 3 tygodnie, zakładając bezproblemowy powrót do zdrowia. W ramach rekompensaty do USA poleci trójka młodzików: Iago, Alcibiade i Esposito.

Pełna lista powołanych na tournee w USA wygląda następująco: Manninger, De Ceglie, Grosso, Grygera, Zebina, Candreva, Salihamidzić, Diego, Amauri, Del Piero, Paolucci, Trezeguet, Iago, Alcibiade, Belcastro, Marrone, Esposito, Bardi, Bernardini, Brandao, Ekdal i Padoin.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: