Diego: Mógłbym wrócić do Niemiec

Media nieprzerwanie żyją tematem Diego (na zdjęciu) i jego potencjalnej wyprowadzki z Juventusu. Choć Brazylijczyk zapowiedział już, że zostanie w Turynie, dziennikarze niemieckiego Bild cytują słowa piłkarza, który przyznał ostatnio, iż któregoś dnia mógłby wrócić do Bundesligi.

Udzielając wywiadu dla Sport Bild na pytanie o możliwy powrót do Niemiec Diego odpowiedział: “Czemu nie – liga niemiecka jest bardzo dobrym miejscem i jeśli kiedyś przytrafiałaby się taka sposobność, czemu miałbym z niej nie skorzystać“. Choć wielu interpretuje tę wypowiedź jako wyraz grzeczności wobec dziennikarzy, inni są przekonani, że to zapowiedź pożegnania z Juventusem. Cały czas pozyskaniem Brazylijczyka zainteresowany jest Bayern Monachium i zdaniem niemieckich mediów to tam wkrótce u boku Ribery’ego będzie grał Diego.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: