Strona główna » Aktualności » Storari: Godnie zastąpię Buffona!
Storari: Godnie zastąpię Buffona!
Marco Storari (na zdjęciu) pozytywnie przeszedł testy medyczne i już jutro podpisze 3-letni kontrakt z Juventusem. Jak sam przyznał, bardzo się cieszy, iż będzie mógł pomóc Bianconerim przeżyć nieobecność Gigiego Buffona.
Udzielając jednego z pierwszych wywiadów w roli piłkarza Juventusu Storari przyznał: “Naprawdę cieszę się, że dołączyłem do ekipy Juve. To zaszczyt grać w barwach tego klubu, bo tu walczy się już o wielkie rzeczy“. Następnie dodał: “Zgodziłem się na propozycję Juventusu, ponieważ to świetna drużyna, do tego wydali na mnie niemałe pieniądze, co tym bardziej uważam za komplement. Obecność Marotty i Del Neriego w znaczący sposób wpłynęła na moją decyzję“.
Na koniec zapewnił: “Nie boję się zastąpić Buffona. Do tej pory robiłem to już w przypadku Abbiatiego, Didy czy Kalaća w Milanie. Będę spokojnie robił to, co do mnie należy“.
www.tuttosport.com