Tiago: Juventus jeszcze pożałuje!

Portugalczyk Tiago (na zdjęciu) zapowiada, że przyjdzie dzień, w którym Juventus pożałuje, że nie reprezentuje on barw turyńskiego klubu. Piłkarz jest zadowolony z faktu, iż zostanie w Madrycie rok dłużej.

Portugalczyk przyznał: “Atletico i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego rozwoju wydarzeń“. Następnie zapowiedział: “Juventus jednak koniec końców będzie z tego mniej zadowolony“.

Naprawdę bardzo się cieszę, bo było trudno, ale ostatecznie dostałem, co chciałem. Wierzę, że jesteśmy drużyną jeszcze silniejszą, niż w zeszłym sezonie, jako że dołączyli do nas dobrzy piłkarze. W tym roku chcemy walczyć o pierwsze miejsca. Liga Mistrzów to minimum, jakie chcemy osiągnąć“.

27 sierpnia Atletico zmierzy się z Interem w ramach SuperPucharu Europy. Tiago raczej w tym meczu udziału nie weźmie. “Nie sądzę, żebym wystąpił w tym spotkaniu. Dzisiaj po raz pierwszy trenowałem z piłką, muszę jeszcze sporo popracować. Mourinho? Jest dobry, wolałbym, żeby został we Włoszech. W tym sezonie musimy jednak pokonać Real, jako że nie udało się to nam już od dawna“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
55 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
55
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: