Diego i Dżeko zostają w swoich klubach

Z dużej chmury… zero deszczu. Miały być transfery, miały być wymiany, tymczasem Edin Dżeko i Diego Ribas da Cunha (obaj na zdjęciu) pozostaną w swoich obecnych klubach.

Niemcy proponowali Juventusowi 14 milionów euro i ani centa więcej. Włosi nie zgodzili się na taką propozycję, a Niemcy jej nie zmienili do dzisiaj, utrzymując jednocześnie stanowisko w sprawie Dżeko, którego nie chcą wypuścić z Wolfsburga. Tym samym wszystko wskazuje na to, że historia – choć do końca mercato jeszcze niemal dwa tygodnie – dotycząca Diego i Dżeko kończy się właśnie w tym miejscu.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
44
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: