Quaglia i Pepe: oni już grali z Lechem

Choć dla większości zawodników Juventusu jutrzejsza potyczka z Lechem Poznań będzie absolutną nowością, dwaj zawodnicy Starej Damy – Fabio Quagliarella i Simone Pepe (obaj na zdjęciu) – mieli już okazję zmierzyć się z polską drużyną.

W sezonie 2008/2009 obaj zawodnicy Juventusu zagrali przeciwko poznańskiej ekipie reprezentując jeszcze barwy Udinese. 19 lutego 2009 roku spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wynikiem 2:2, tydzień później z kolei Włosi wygrali 2:1. Obaj piłkarze przyczynili się wówczas do awansu drużyny z Udine do dalszego etapu rozgrywek pucharu UEFA.

Fabio Quagliarella obejrzy co prawda jutrzejszą potyczkę Bianconerich z Lechem z trybun Stadio Olimpico, Simone Pepe będzie chciał za to powtórzyć z pewnością sukces sprzed kilkunastu miesięcy i ustrzelić coś dla ekipy Starej Damy.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: