Melo: Chciałem zakończyć karierę

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom La Repubblica Felipe Melo (na zdjęciu) przyznał, że gdyby nie Luigi Del Neri i Giuseppe Marotta, dzisiaj nie grałby już w piłkę nożną. Brazylijczyk chciał po Mundialu zakończyć przygodę z futbolem.

To dosyć zaskakujące, ale okazuje się, że Felipe Melo o mały włos nie zakończył kariery piłkarskiej – i to wcale nie z powodów zdrowotnych. “Po Mundialu nie miałem już żadnej motywacji do gry. Nie cieszyło mnie to i podjąłem decyzję o zakończeniu kariery piłkarskiej” – wyjawił Melo. “Rozegrałem niezłe Mistrzostwa, ale w Brazylii i tak wszyscy mówili, że nasza drużyna przegrała przeze mnie. To niesprawiedliwe. Kto choć trochę zna się na piłce, wie, że wystarczyło spojrzeć w oczy holenderskim piłkarzom przed moją czerwoną kartką, by dostrzec, że nigdy nie wygrali. Nie jestem aniołkiem, ale bez przesady – w wieku 27 lat można się jeszcze zmienić. Gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli mnie Marotta i Del Neri… dzięki nim udało mi się zmienić, bo zobaczyłem, że jest jeszcze na tym świecie ktoś, kto we mnie wierzy“.

www.tuttojuve.com
www.repubblica.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
36
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: