Chiellini: Musimy zakwalifikować się do LM

Obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini (na zdjęciu) przyznał, że Bianconeri muszą zakwalifikować się do przyszłorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów, aby można było mówić o końcowym sukcesie. Obecnie Stara Dama zajmuje 7. miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do lidera – rzymskiego Lazio.

Inter pozostaje najsilniejszą drużyną we Włoszech, ale mam nadzieję, że nie są już tak głodni sukcesu, żeby wygrać i w tym sezonie” – żartował Chiellini w wywiadzie dla Corriere Dello Sport – “Prawda jest taka, że musimy dokonać jakościowego skoku w meczach ze słabszymi drużynami. Musimy również prezentować lepszy styl gry. Najważniejsze w tym sezonie to zakwalifikować się do Champions League. Pozwoli nam to na przyciągnięcie piłkarzy, którzy mogą zrobić różnicę podczas meczu” – zakończył.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: