Diego: Utrzymuję kontakt z Juventusem

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sky Sport 24 Brazylijczyk Diego Ribas da Cunha (na zdjęciu) przyznał, że utrzymuje nadal kontakt z wieloma znajomymi piłkarzami z Juventusu. Do tego powiedział, że w Niemczech jest mu bardzo dobrze.

Były zawodnik Juve powiedział: “Utrzymuję kontakt z wieloma osobami z Juve, jestem więc całkowicie na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w turyńskiej ekipie. Rozmawiam często z Felipe Melo, Amaurim, Grosso, Sissoko… z wieloma ludźmi. W Juve zostało wielu moich przyjaciół, dlatego życzę im wszystkiego, co najlepsze“.

Następnie stwierdził: “To, co miałem zrobić, zrobiłem – nie wszystko jednak zależy tylko ode mnie, bo wiele decyzji leży w rękach tych, którzy rządzą Juventusem. Teraz skupiam się wyłącznie na moich obecnych celach, w Niemczech jest mi bardzo dobrze, w tym momencie jest to liga jeszcze lepsza od włoskiej. Gra sprawia mi radość i mam nadzieję, że zostanę tu na wiele lat“.

Czy w związku z powyższym Brazylijczyk zapomniał już o Italii? “Do tego chyba nigdy nie dojdzie, bo było mi tam wyjątkowo dobrze. No ale cóż – nigdy nie mów nigdy. Scudetto? Inter nie wydaje się być już tak mocny, jak rok temu. Juventus może poradzić sobie bardzo dobrze i choć nie wiem, czego dokona, na pewno ma środki ku temu, żeby wywalczyć naprawdę sporo“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
40
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: