Huntelaar: Chętnie wrócę do Włoch

Łączony po raz kolejny z Juventusem Jan Klaas Huntelaar (na zdjęciu) przyznał, że chętnie zagrałby dla turyńskiego klubu. Holender udzielił wywiadu, w którym skomentował informacje na temat jego potencjalnego powrotu na Półwysep Apeniński.

Czy Huntelaar chciałby wrócić do Włoch? “Czemu nie, któregoś dnia faktycznie może to nastąpić. Liga włoska jest niezmiennie jedną z najtrudniejszych ale zarazem najbardziej fascynujących. Powrót do Włoch byłby dla mnie również okazją do tego, by odegrać się na tych, którzy tam we mnie nie uwierzyli. W Milanie grałem bardzo rzadko, ale kiedy już dostawałem szansę, robiłem, co mogłem, żeby pokazać, że jestem godzien gry koszulce tego klubu“. Następnie dodał: “Mówiąc to wszystko muszę jednocześnie zaznaczyć, że w Schalke jest mi bardzo dobrze. Znów gram regularnie i strzelam bramki. Wiem, że kilka włoskich klubów chce mnie sprowadzić do swoich drużyn i bardzo mi to pochlebia. Teraz jednak myślę tylko o tym, by dobrze sprawować się tutaj, w Niemczech. Po trudnych początkach wchodzimy na prostą, do tego mam możliwość gry w Lidze Mistrzów“.

Co jednak konkretnie z Juventusem? Beppe Marotta jest podobno zainteresowany rozpoczęciem negocjacji z Schalke. “Póki co zbyt wcześnie, by rozmawiać o mojej przyszłości piłkarskiej. Juventus jest bez wątpienia jedną z drużyn, które zapisały i każdego dnia zapisują karty historii futbolu i jestem pewien, że mało kto odmówiłby gry w ich drużynie, gdyby takową propozycję faktycznie złożyli“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: