Storari: Szkoda, mogliśmy to wygrać

Bramkarz Juventusu, Marco Storari (na zdjęciu), bardzo żałuje, że Bianconerim nie udało się wywieźć z Werony kompletu punktów. Włoch najpierw obronił rzut karny, potem dobrze spisał się jeszcze w kilku sytuacjach, ale na chwilę przed końcem spotkania nie zdołał wybronić strzału Pellissiera.

Storari powiedział po meczu: “Szkoda, że straciliśmy tę bramkę w samej końcówce spotkania, bo naprawdę mogliśmy przywieźć do domu komplet punktów i zwycięstwo“. Następnie dodał: “Mecz był trudny, to fakt. Do tego prawie przez całą drugą połowę musieliśmy grać w osłabieniu. Mieliśmy swoje sytuacje bramkowe, ale nie zdołaliśmy ich zamienić na gole“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: