Edin Dżeko jednak w Manchesterze City!

Koniec spekulacji i marzeń Juventusu o Edinie Dżeko (na zdjęciu). Roberto Mancini i Steve McLaren potwierdzili, iż Bośniak przeprowadzi się do Manchesteru i będzie reprezentował barwy ekipy City.

Jak podali dziennikarze Sky Sport, Roberto Mancini potwierdził, że Edin Dżeko będzie grał w jego zespole przez kolejne lata. Tymczasem obecny trener Wolfsburga, Steve McLaren, życzył swojemu podopiecznemu “powodzenia i spełnienia marzeń w Premier League“.

Negocjacje obu klubów zakończyły się na kwocie powyżej 30 milionów euro. “Dżeko udowodni, że jest piłkarzem idealnym dla City i że świetnie zgra się z Carlosem Tevezem” – powiedział McLaren. “To będzie genialny i bardzo obiecujący duet napastników. Życzę Edinowi wszystkiego dobrego. Nie zrealizuje w Premier League swoje marzenia i wykorzysta swój potencjał. To świetny piłkarz, co pokazuje też jego wartość rynkowa. Jest silny fizycznie, jednocześnie jednak bardzo dobry technicznie. Ma ciąg na bramkę i dużo strzela – City kupiło naprawdę wybitnego piłkarza“.

www.tuttosport.com
www.skysports.com
www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
104 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
104
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: