Juventus wygrywa z Lucento 5:0

Juventus wygrał towarzyski mecz z drużyną Lucento 5:0. Do pojedynku obu drużyn doszło w ramach przygotowań do wznowienia rozgrywek ligowych. Bramki dla Starej Damy strzelali: Amauri (na zdjęciu, po prawej), Del Piero, Grosso oraz dwukrotnie Felipe Melo.

Del Neri wystawił w pierwszym składzie Manningera w bramce, przed którym grali: Motta, Sorensen, Legrottaglie i Traore w obronie, Pepe, Giandonato, Melo i Marchisio w pomocy oraz Del Piero z Amaurim w ataku. W międzyczasie obok rozgrywanego meczu odbywała się normalna sesja treningowa dla pozostałych zawodników Starej Damy. Wzięli w niej udział między innymi Krasić, Rinaudo i Martinez. Na sali gimnastycznej ćwiczył Giorgio Chiellini.

Zobacz również:
Mecz z Lucento: galeria JuvePoland

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: