Marotta o sytuacji w Juve

Wczoraj podczas konferencji pracowej w Vinovo Beppe Marotta (na zdjęciu) wypowiedział się na temat dzisiejszego meczu z drużyną Catanii: “Coppa Italia to bardzo ważna sprawa, naszym celem jest dotrzeć do finału”.

Skąd taki entuzjazm w takiej a nie innej sytuacji drużyny? Braki kadrowe, kontuzje, delikatnie mówiąc niezbyt zadowalająca forma… “Jesteśmy optymistami, do gry wracają kontuzjowani piłkarze i mam nadzieję, że kolejne problemy zdrowotne w kadrze się nie pojawią. Z obecnymi piłkarzami możemy i musimy być w stanie walczyć o dwa cele: zwycięstwo w Serie A i Coppa Italia. Musimy dać z siebie wszystko” – zakończył.

www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: