Marotta: Puchar Włoch bardzo ważny

Na wczorajszej konferencji prasowej, przed dzisiejszym meczem z Catanią, Giuseppe Marotta (na zdjęciu) przyznał, że Juventus nie zlekceważy tegorocznych rozgrywek Pucharu Włoch.

Puchar Włoch będzie dla nas bardzo ważny, chcemy zagrać w finale. Musimy zareagować na słaby początek roku w lidze. Jutro na boisku zobaczycie silny Juventus. Mam nadzieję, że zagramy w najsilniejszym możliwym składzie” – zapowiedział dyrektor generalny Starej Damy.

Z powodu śmierci brata, na konferencji nieobecny był trener Del Neri. W jego imieniu wypowiedział się II trener, Francesco Conti. “Catania również przegrała dwa spotkania. My jednak nie możemy jutro zawieść”.

www.sport.virgilio.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: