Moggi: Na szczęście jest Del Piero!

Luciano Moggi (na zdjęciu) uważa, że Juventus powinien być wdzięcznym Alessandro Del Piero za to, że ten gra jeszcze w koszulce Starej Damy. Zdaniem ex-dyrektora generalnego Juventusu gdyby nie Alex, w meczu z Bari nie byłoby wcale różowo.

Po łatwym zwycięstwie z Catanią Juventus zdobył ważne trzy punkty w pojedynku z Bari” – zaczął Moggi. “Obecna pozycja Bianconerich w tabeli jest adekwatna do poziomu, jaki prezentują pod względem jakościowym oraz techniczno-taktycznym. Jeśli nie chcą kupować prawdziwych mistrzów… to niech dziękują Del Piero, że ten nie ma w planach się zestarzeć!

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: