Martinez po meczu z Bari

Po wygranym spotkaniu z Bari zadowolenia z możliwości zaprezentowania się w koszulce Juventusu nie krył Jorge Martinez (na zdjęciu), który ostatni raz pojawił się na boisku w październiku.

Sprowadzony latem zawodnik póki co nie może mówić o szczęściu. Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia skręcił lewo kolano, co wyeliminowało go z gry na przeszło miesiąc. Następnie w październiku złamał drugą kość śródstopia lewego, co wymagało zespolenia operacyjnego i wyłączyło go z gry aż do niedzielnego spotkania z Bari.

Urugwajczyk skomentował swój powrót na boisko: “Był to dla mnie ważny mecz, za który chciałbym podziękować piłkarzom, sztabowi i wszystkim, którzy byli blisko mnie podczas kontuzji. Gdy w niedzielę pojawiłem się się na boisku, miałem wiele chęci do gry i biegania. Oczywiście nie jestem jeszcze w najwyższej formie i nie byłbym w stanie rozegrać pełnego spotkania. Cały czas mam jednak nadzieję, że szybko wrócę do pełnej formy“.

Jak natomiast napastnik Juventusu skomentowałby grę całego zespołu? “Na pewno pozytywne było to, że w drugiej połowie pokazaliśmy odpowiednią determinacje, która była potrzebna by wygrać. Gol Aquilaniego był piękny i dał nam zwycięstwo. Chcieliśmy tego zwycięstwo, ponieważ jest ważne zarówno dla naszych morale, jak i dla naszej pozycji w tabeli” – zakończył.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: