Bonucci i Pepe chwalą grę Juve

Jeśli ktoś twierdzi, że Juventus zagrał w dzisiejszym meczu bez polotu i pomysłu na grę, nie zgodzą się z nim między innymi Leonardo Bonucci (na zdjęciu) i Simone Pepe. Obaj ci zawodnicy Starej Damy podkreślili po meczu, że Bianconeri grają dobrze i agresywnie.

Bonucci był wyraźnie zadowolony po meczu. “Oglądaliśmy dzisiaj agresywne i zdeterminowane Juve. Graliśmy w iście angielskim stylu, świadomi swoich umiejętności i możliwości. Poprawiliśmy grę w obronie, oby więc tak dalej. Jedyne, czego nam jeszcze brakuje, to łut szczęścia i odrobina agresji w akcjach ofensywnych” – powiedział. Następnie dodał jeszcze: “Jeśli Del Piero wykorzystałby swoją szansę, mówilibyśmy teraz o wygranej. Niestety, zdobyliśmy tylko jeden punkt. Trochę szkoda, bo mogliśmy wykorzystać potknięcie rywali, ale graliśmy na trudnym terenie. Mamy nadzieję, że w czwartek pokonamy Romę w Pucharze Włoch“.

Simone Pepe powiedział z kolei: “Graliśmy swoje i próbowaliśmy wygrać. Pod względem fizycznym zagraliśmy świetne zawody. Jesteśmy zadowoleni z naszej postawy, mniej jednak z wyniku. Włożyliśmy w grę serce, nie zawsze jednak oznacza to z góry wygraną. Osobiście próbowałem pomóc drużynie zarówno w obronie, jak i wesprzeć atak z Amaurim w roli głównej. Teraz czas na Romę i Udinese, czeka nas więc intensywny tydzień. Najpierw skupimy się jednak na pojedynku z drużyną z Rzymu. Chcemy awansować do dalszego etapu rozgrywek pucharowych“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
65
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: