Marotta: Nie będziemy kupować byle kogo

Może się okazać, że tej zimy nie zobaczymy już żadnych nowych piłkarzy w Juventusie. Giuseppe Marota (na zdjęciu) stwierdził, że nie widzi obecnie okazji na rynku transferowym, a nie zamierza wydawać pieniędzy tylko dla sztuki.

Marotta zaczął jednak od komentarza wobec słów Platiniego, który stwierdził dzisiaj, że z matematycznego punktu widzenia Juventus ma jeszcze szanse na scudetto w tym sezonie. “Cóż, w piłce nigdy nic nie wiadomo, naszym głównym celem pozostaje jednak awans do rozgrywek Ligi Mistrzów” – podkreślił Marotta. “Wszystko co ponad to, będzie zależało zarówno od nas, jak i przede wszystkim od postawy naszych przeciwników. My nadal przechodzimy odnowę i przebudowujemy zespół, zaczęliśmy nową drogę a te zwykle są trudne. Liga jest wyrównana, a my zmagamy się z serią kontuzji w drużynie. O klasie zespołu nieraz przesądzają świetni snajperzy, tymczasem my musimy radzić sobie bez kontuzjowanego Quagliarelli“.

Zapytany o styczniowe mercato odpowiedział: “Cóż, nie będziemy kupować tylko po to, żeby kupić. Na razie na rynku transferowym nie ma kandydatów godnych Juventusu“. Na temat Del Piero i jego kontraktu powiedział z kolei: “Alessandro to legenda Juventusu, prawdziwy profesjonalista, zasługujący na maksymalny szacunek. Już niebawem zajmiemy się jego kontraktem“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
72 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
72
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: