Strona główna » Aktualności » Amauri: Zobaczymy teraz, kto był winny!
Amauri: Zobaczymy teraz, kto był winny!
Po raz kolejny na temat swojej wyprowadzki z Juventusu wypowiedział się Brazylijczyk Amauri (na zdjęciu). Piłkarz stwierdził, że jego transfer do Parmy pomoże wykazać, czy to faktycznie on był jednym z głównych powodów niepowodzeń Bianconerich ostatnimi tygodniami.
Amauri powiedział: “No to zobaczymy teraz, czy to faktycznie ja byłem głównym winowajcą“. Następnie dodał: “Nie chcę więcej rozmawiać o Juventusie, wolę skupić się na sobie. Od teraz przynajmniej do końca czerwca będę mówił wyłącznie o Parmie. Porozmawiałem z Del Nerim i jasno powiedziałem, co myślę. Potem zadzwonił do mnie prezydent Ghirardi i wszystko poszło po mojej myśli“.
www.tuttosport.com