Del Neri: Brakowało nam napastników

Tydzień na złapanie oddechu dla Luigi Del Neriego (na zdjęciu). Po serii fatalnych wyników i fali krytyki, szkoleniowiec Starej Damy w spokoju będzie mógł przygotowywać się do niedzielnego, arcyprestiżowego starcia z Interem. Co miał do powiedzenia po wczorajszym starciu z Cagliari?

Del Neri chwalił styczniowe ruchy transferowe Juventusu. “Mieliśmy rację, brakowało nam napastników. Do tej pory płaciliśmy wysoką cenę za braki w tej formacji. Finalizacja akcji przez atakujących pozwoliła nam dzisiaj zwyciężyć. Matri zaprezentował się świetnie, podobnie z resztą jak Toni. Niedługo powróci także Iaquinta i kilku innych graczy” – nie krył zadowolenia trener. “Cieszymy się ze zwycięstwa. Zwłaszcza, że przechodziliśmy w tym meczu trudne chwile, a na Sardynii nigdy nie gra się łatwo. Idziemy na przód, twardo stąpając po ziemi” – stwierdził.

Na temat niedzielnego meczu z Interem nie chciał się wypowiadać. “Przyjdzie na to odpowiednia pora” – odpowiedział wymijająco. Z Nerazzurrimi piłkarze Juventusu zmierzą się w następną niedzielę o godzinie 20:45.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
38
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: