Del Piero: Oby to był pierwszy krok

Po meczu z Brescią wypowiedział się również strzelec zwycięskiej bramki, kapitan Juventusu, Alessandro Del Piero (na zdjęciu). “Bramkę dedykuję naszej drużynie, ponieważ bardzo jej potrzebowaliśmy” – przyznał po końcowym gwizdku arbitra prowadzącego to spotkanie.

Chcieliśmy poradzić sobie z obecną trudną sytuacją, mamy więc nadzieję, że zrobiliśmy pierwszy ważny ku temu krok” – dodał. “To, co chcę pokazywać w każdym meczu, to wola gry i walki. Cieszę się, że strzeliłem zwycięskiego gola, w tym momencie o niczym innym nie myślę. Czy chciałem grać w podstawowym składzie już wcześniej? Oczywiście – kiedy jesteś jednak częścią drużyny, musisz akceptować decyzje trenera“.

Zapytany o to, czy zostanie w klubie również na kolejny rok, odpowiedział: “Jak najbardziej. Będę szczęśliwy, jeśli nadal będę mógł tu grać. Moim priorytetem jest boisko, nie kontrakt. Powiedziałem już szefostwu klubu jasno, że stawiam się do pełnej ich dyspozycji, tymczasem póki co sam skupiam się na innych, ważniejszych dzisiaj rzeczach“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: