Del Neri: Porzućcie schematy!

Właśnie rozpoczął się długi tydzień ligowej posuchy na piłkarskich boiskach we Włoszech. Dokładnie w tym samym czasie, gdy zakończył się tydzień pracy w obozie Juventusu. Rano Bianconeri odbyli trzeci z rzędu poranny trening. Wśród ćwiczących zabrakło reprezentantów swoich kadr: Włochów, którzy wybiegli wczoraj na murawę w Lublanie, pokonując Słoweńców wynikiem 1:0, a także Krasica, który ze swoją drużyną również zwycięsko wyszedł z pojedynku z Irlandią Północną. Wszyscy są gotowi na kolejne mecze eliminacyjne, a te już w najbliższy wtorek.

Na boisku i na siłowni trenowało dziesięciu Bianconerich. Byli to: Barzagli, Grygera, Traore, Motta, Salihamidzic, Grosso, Felipe Melo, Pepe, Toni i Del Piero, a specjalną uwagę zwrócono na ćwiczenia atletyczne. Bramkarze Manninger, Storari i Kirev trenowali zgodnie ze swoim harmonogramem pod okiem Filippiego. Specjalny program ćwiczeń otrzymał dochodzący cały czas do formy De Ceglie. Na siłowni pracował z kolei Martinez. Na sam koniec trener Del Neri zachęcił swoich podopiecznych do tego, aby starali się nie grać schematycznie. Kolejny trening przewidziano na wtorkowe popołudnie. Będzie to pierwsze spotkanie przygotowawcze do wielkiego meczu z Romą, a ten już 3 kwietnia o godzinie 20:45.

www.canalejuve.it
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: