Krasic po meczu z Brescią

Skrzydłowy Juventusu, Milos Krasić (na zdjęciu), który zdobył jedną z dwóch bramek w ostatnim spotkaniu z Brescią Calcio, jest zadowolony ze swojego wkładu w zwycięstwo i wierzy, że to nie koniec wygranych Starej Damy. “Oczywiście jestem bardzo zadowolony ze strzelonego gola, ponieważ właśnie tego mi brakowało. Najważniejszy jest jednak klub i jego sukces. Ciągle potrzeba nam zwycięstw, które pozwolą zakończyć i zapomnieć o tej fatalnej passie. Niedzielne zwycięstwo powinno dodać nam skrzydeł, byśmy mogli jak najlepiej zakończyć obecny sezon“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: