Tevez mógł grac w Juve

Agent pracujący z piłkarzami z Ameryki Południowej, Jose Alberti, poinformował media, że w 2009 roku bliski podpisania umowy z Juventusem był reprezentant Argentyny – Carlos Tevez (na zdjęciu). “Oferowałem Starej Damie w 2009 roku Teveza. Był to okres gdy Carlos nie doszedł do porozumienia z Manchesterem United i szukał nowego klubu. Oferta była bardzo kusząca, jednak Giovanni Cobolli Gigli i Jean-Claude Blanc woleli wtedy pozyskać Felipe Melo i Diego Ribasa. Proponowałem im wtedy wypożyczenie piłkarza z opcją wykupu za 20 milionów euro“.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: