Co z tym Gigim?

Przed mikrofonami Tuttomercatoweb po raz kolejny wypowiedział się agent Gianluigiego Buffona (piłkarz na zdjęciu), Silvano Martina. “Obecnie czytam w gazetach wiele nonsensownych wiadomości. Może nie mają już pomysłu na to, o czym się rozpisywać. Jedyne, co mogę zrobić to zaznaczyć, że Gigi ma jeszcze 2,5 roku ważnego kontraktu, bez dwóch zdań. Nie sądzę, aby Eto’o odszedł z Interu, albo Totti opuścił Romę. O Gigim natomiast od pięciu dni można przeczytać absolutnie wszystko, łącznie z faktem, jakobym miał się kontaktować z Montalim. Nawet go nie znam“.

Jak by nie patrzeć, sam piłkarz nie wydaje się jednak być do końca przekonany o swojej przyszłości. “Przekonanie o tym, że albo zostanę do samego końca w Juve, albo odejdę nie jest do końca poprawne. Nie sądzę, abym był gwiazdą mercato. W wieku 33 lat nie możesz myśleć tylko o zrobieniu fortuny. Inną rzeczą jest wartościowość, a ta pozostaje wysoka. Jeśli nadarzy się taka ewentualność, która będzie oznaczała moje odejście, przedyskutujemy to z Marottą. Tak czy inaczej uważam jednak, iż mam przed sobą jeszcze 4-5 lat gry na wysokim poziomie“.

Dzisiejszy dzień upłynął zatem pod znakiem zaprzeczeń i dementowania oraz w oczekiwaniu na nieco jaśniejsze jutro. Jedno zdaje się być jednak pewne – Buffon o wiele lepiej wyszedłby w oczach kibiców, gdyby teraz zamienił częsty szeroki uśmiech na o wiele bardziej przekonywujące fakty.

www.canalejuve.it
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: