Melo wraca na Romę

Po długiej przerwie spowodowanej urazem, do gry w spotkaniu z Romą powróci Felipe Melo (na zdjęciu). Pomocnik nie wystąpił w meczach z Brescią i Ceseną, jednak teraz wraca do zdrowia i ma zamiar w niedzielę pokazać się z jak najlepszej strony. W Rzymie zatem zobaczymy najpewniej środek pola w zestawieniu Aquilani – Melo. Warto przypomnieć, że w pierwszej części sezonu ten duet spisywał się bardzo dobrze. “Jeżeli Del Neri na mnie postawi, to zagram najlepiej, jak tylko będę mógł. Czytałem, że moją osobą interesuje się wiele zespołów, co może oznaczać, że jestem przydatny drużynie Juventusu“.

Przypomnijmy, że pierwszą bramkę dla Juventusu Felipe strzelił właśnie w wygranym 3-1 spotkaniu z Romą w ubiegłym sezonie.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: