Matri w siódmym niebie

Pełnia szczęścia Alessandro Matriego (na zdjęciu) trwa. Piłkarz stwierdził, że rozpiera go duma po wczorajszym zwycięstwie nad rywalami z Rzymu. Juventus wygrał na wyjeździe 2-0 z AS Roma, po bramkach Krasica i właśnie Matriego.

W udzielonym wywiadzie dla Sky Italia, Matri powiedział: “Jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z wyniku i naszej gry. Gdy na tablicy widniał wynik 0-0 uświadomiliśmy sobie, że musimy wziąć sprawy w swoje ręce i odpowiednio zareagować. Udało się. Nigdy bym nie pomyślał, że rok 2011 tak się dla mnie rozpocznie. Te wszystkie bramki, które strzeliłem oraz gra dla Juventusu i reprezentacji to coś z czego trzeba być dumym. Zawsze ciężko pracowałem i nadal będę pracował. Jestem szczęśliwy z mojej obecnej sytuacji i będę dążyć do tego by wznieść się na jeszcze wyższy poziom moich możliwości“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: