Melo na sprzedaż

Jak informuje Tuttosport, Felipe Melo (na zdjęciu) został wystawiony na sprzedaż. Bianconeri są gotowi rozpatrzyć wszystkie oferty za Brazlijczyka.

Włodarze Juventusu chcą poczynić pewne zmiany w składzie swojej drużyny. Niestety nie obejdzie się bez sprzedaży kilku zawodników. Sprzedaż Felipe Melo ma podbudować budżet klubu.

27-latek dołączył do Starej Damy w 2009 roku z Fiorentiny za cenę 25 milionów euro. Do tej pory rozegrał ponad 50 spotkań. Dyrektorzy Bianconerich uważają jednak, że Brazylijczyk nie spełnia się w swojej roli i nie gra tak jak powinien. Postanowili więc spieniężyć jego kartę zawodniczą, aby dokonać kilku zmian w linii pomocy.

Kupnem piłkarza zainteresowany jest Arsenal, który starał się o zawodnika już dwa lata temu. W kolejce po pomocnika Juve stoją również Manchester City oraz Chelsea. Sam Brazylijczyk planuje jednak pozostać w Turynie.

www.goal.com
www.tribalfootbal.com
www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
90 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
90
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: