Co dalej z Melo?

Na dniach ma wyjaśnić się sytuacja Felipe Melo (na zdjęciu). Media twierdzą, że Brazylijczyk opuści tego lata szeregi Starej Damy. Chętnych na pozyskanie zawodnika nie brakuje.

Na dniach będziemy wiedzieć coś więcej w tej sprawie” – powiedział agent Jose Rodiguez Baster, w wywiadzie dla Sport.co.uk. “Rozmawialiśmy z dyrektorami Juve, nie wiemy jednak jakie jest ich oficjalne stanowisko. Melo grał bardzo dobrze przez ostatnie kilka tygodni. Klub ma kilka różnych opcji. Musimy poznać tą ostateczną. Obecnie Felipe myśli tylko o Starej Damie. Pojawiły się sygnały, że zostanie sprzedany. Nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia. Jeśli klub zdecyduje się go sprzedać, mój klient najprawdopodobniej przeniesie się do Premier League. Ofert nie brakuje” – oświadczył agent piłkarza.

W kolejce po kontrakt Melo stoją Arsenal, Liverpool oraz Real Madryt.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: