Amauri przed meczem z Juve

Na wczorajszej konferencji prasowej na temat zbliżającej się konfrontacji z Juventusem wypowiedział się napastnik Bianconerich wypożyczony do Parmy, Amauri (na zdjęciu).

“Czuję się dobrze, wznowiłem niedawno treningi i jestem gotowy do gry. Ostateczna decyzja należeć będzie jednak do trenera. Niedzielne spotkanie będzie dla nas jedynie spotkaniem o prestiż gdyż zapewniliśmy już sobie utrzymanie, jednak wciąż jest w nas chęć wygrywania. Ten mecz będzie dla mnie jak każdy inny” – powiedział Brazylijczyk.

Spytany przez dziennikarzy o swoją grę w Parmie odparł: “Parma pozwoliła wrócić mi do najwyższej dyspozycji. Dzięki tej drużynie ponownie uwierzyłem we własne możliwości, bardzo dziękuje za to panu Ghirardiemu i Leonardiemu”.

Kolejne pytanie dotyczyło przyszłości napastnika: “Fakt, że w ostatnim czasie jestem łączony z wieloma zespołami napawa mnie ogromną dumą. Nie chcę teraz rozmawiać o przyszłości. Nie będzie ona zależeć ode mnie, a od Juventusu. Nie mogę jednak wykluczyć, że na kolejny sezon zostanę w Parmie. Ostatnie pięć miesięcy były fantastyczne i tak jak już mówiłem, wiele zawdzięczam temu klubowi. Jednak w dzisiejszym futbolu nie można być niczego pewnym na 100 procent”.

Na koniec Brazylijczyka spytano o to co zrobi, gdy w niedzielę zdobędzie bramkę? “Jeśli zagram na pewno będę dążyć do zdobycia bramki. Jeśli mi się to uda nie zamierzam wstrzymywać się z celebrowaniem trafienia” – zakończył.

www.fcparma.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: