Giovinco po meczu z Juve

Jako pierwszy po dzisiejszym meczu wypowiedział się autor zwycięskiego gola, wypożyczony z Juventusu do Parmy, Sebastian Giovinco (na zdjęciu).

“Ten gol ma dla mnie szczególną wartość. Bardzo chciałem trafić do siatki i ta sztuka mi się udała. Cieszę się również, że odnieśliśmy zwycięstwo w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością. Mam nadzieję, że będzie to dobry znak na przyszły sezon” – powiedział filigranowy Włoch.

Seba skierował także kilka słów do tifosich Parmy: “Bardzo dziękuję kibicom, że posłuchali naszych apeli i stworzyli dziś wspaniałą atmosferę”.

Na temat bramki Giovinco kilka słów powiedział także trener Parmy, Franco Colomba: “Było to trafienie, którego nie powstydziła by się nawet Barcelona. Ale dość pochwał. Nie chcę aby ten chłopak osiadł na laurach, czeka go jeszcze sporo pracy”.

www.fcparma.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: