Toni: Potrzebujemy wzmocnień

Luca Toni (na zdjęciu) stwierdził, że jeśli klub chce odzyskać dawną świetność, musi pozyskać latem piłkarzy naprawdę wysokiej klasy. “Potrzebujemy prawdziwych mistrzów. Graczy, którzy będą w stanie przywrócić Starej Damie należną jej pozycję we włoskiej piłce“. Były zawodnik Palermo, Fiorentiny i Bayernu po meczu z Parmą powiedział: “W niedzielę mogliśmy zrównać się punktami z Romą, ale zamiast tego znów zmarnowaliśmy znakomitą okazję. To był słaby mecz, ale naszym problemem nie był wcale brak motywacji. Chcieliśmy zrobić to, czego oczekiwali od nas kibice, ale nie byliśmy w stanie “.

Teraz musimy przeprosić naszych kibiców. Celem Juventusu było zajęcie czwartego miejsca w lidze, jednak w obecnej sytuacji najprawdopodobniej w ogóle zabraknie nas w przyszłorocznej edycji europejskich pucharów” – dodał pozyskany w styczniu z zespołu Genoi na zasadzie wolnego transferu snajper. “Musimy uczynić wyraźne postępy, a w tym celu konieczne są poważne wzmocnienia. Bez nich obecnego stanu rzeczy nie uda nam się zmienić” – zakończył Toni.

www.juventus.com
www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: