Poranny trening Bianconerich

Po wczorajszym treningu popołudniowym, dziś piłkarze Starej Damy trenowali rano. Główny nacisk trener Luigi Del Neri położył na technikę. Później zespół rozegrał wewnętrzny mecz sparingowy dziewięciu na dziewięciu. Do ostatniego meczu sezonu z Napoli pozostały cztery dni.

W zajęciach udziału nie wziął Alberto Aquilani, który na sali gimnastycznej kontynuował indywidualny tok przygotowań do meczu. Jego występ w niedzielę, niewykluczone że pożegnalny, stoi pod znakiem zapytania. Wraz z Alberto na sali ćwiczył Armand Traore.

Na jutrzejsze zajęcia, zaplanowane na godzinę 10:30 wróci Simone Pepe. Nie wiadomo czy weźmie w nich udział Fabio Grosso, który narzeka na ból mięśnia lewego uda. Jego stan zdrowia poznamy jutro. Z grupą trenowali dziś Fabio Quagliarella, Vincenzo Iaquinta i Zdenek Grygera. Ich jednak w spotkaniu z Napoli nie zobaczymy na pewno.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: